Jak złożyć zamówienie?
Wyślemy Państwu nasz formularz zamówienia, na którym będą wyspecyfikowane zamawiane produkty, technika znakowania, termin realizacji oraz warunki płatności.

Czy mogę wypożyczyć wzory przed złożeniem zamówienia?
Tak. Naszym klientom wypożyczamy wzory na okres do 21 dni. Po tym terminie prosimy o ich zwrot lub wystawimy na nie fakturę zakupu.

Czy produkty mogą być znakowane logotypem?
Tak, w naszym centrum logistycznym dysponujemy własnym parkiem maszynowym do nanoszenia logotypów na produkty. Dla każdego produktu wskażemy rekomendowaną technikę znakowania oraz standardowe miejsca, w których produkty mogą być oznakowane.

Bezpłatnie przygotujemy dla Państwa wizualizację znakowania na produkcie oraz jednorazowo wprowadzimy ewentualne poprawki. Każda kolejna wizualizacja to dodatkowy koszt w wysokości 25 złotych.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?
Termin realizacji zamówienia jest liczony od dnia następnego po dniu podpisania zamówienia przez klienta lub wpływu przedpłaty na konto. W przypadku produktów znakowanych termin realizacji jest również uzależniony od akceptacji wizualizacji znakowania na produkcie lub akceptacji prototypu. Opóźnienia w akceptacji mają wpływ na przesunięcie terminu realizacji.

Czy istnieje minimalna ilość zamawianych produktów?
Nie. Ponieważ jesteśmy producentem i oferujemy Państwu ceny hurtowe do zamówień o wartości poniżej 1 tys. złotych netto, doliczymy opłatę logistyczną w wysokości 100 złotych; do zamówień o wartości poniżej 2 tys. złotych doliczymy opłatę w wysokości 50 złotych.

Jakie są warunki płatności?
Przy realizacji zamówień wymagamy przedpłaty w wysokości 45% wartości zamówienia. Dbamy o środowisko i po realizacji zamówienia wyślemy do Państwa fakturę w postaci elektronicznej. Prosimy o podanie swoich numerów referencyjnych przy składaniu zamówienia, jeżeli chcecie Państwo, aby pojawiły się one na fakturze.

Jakie są zasady dostaw?
Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 3 tys. złotych dostarczamy bezpłatnie. W przypadku zamówień o niższej wartości doliczamy koszt wysyłki w kwocie 30 złotych netto za karton. Łączny koszt dostawy podamy Państwu w momencie składania zamówienia i będzie on uzależniony od ilości kartonów.

Dostawy są realizowane przez współpracujące z nami uznane firmy kurierskie w standardowych terminach. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe w wyniku realizacji usług przez kurierów.